+17 fotó
Hirdetéskód: 8948404
Referenciaszám: 394177
Frissítve: 2 napja
Budapest V. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 129,9 millió Ft
129,9 millió Ft
1,49 millió Ft/m²
87 m²
2 szoba
3. emelet
Eladó téglalakás Budapest, V. kerület, 87nm, 129.900.000Ft - Wágner Ház
BELVÁROS, WÁGNER-HÁZBAN HANGULATOS lakás ELADÓ!
Jelenleg ugyan két szobás az ingatlan de amennyiben a konyha átkerül a nappaliba máris 3 élhető nagyságú szobát kapunk! Nagy előnye a lakásnak, hogy AZONNAL KÖLTÖZHETŐ, semmire nem kell várni, jogtiszta tulajdoni lap, hitelezhető.
Az lakás előtti körfolyosó az elhelyezkedésből adódóan gyakorlatilag saját teraszként funkcionál, itt nincs átjárás.
Maga a ház emblematikus épülete Budapestnek, jelenleg itt működik két szinten a Paloma Artspace, számos hazai divattervezőt munkáját bemutató művészeti tér. Könnyen előfordulhat, hogy hazatérve manökenekbe botlunk a folyosókon, vagy egy hangulatos divatbemutatót csodálhatunk emeletünkről.
Bármilyen kérdésre szívesen válaszolok, KULCSAL RENDELKEZEM, rugalmasan tudom mutatni.
Banksemleges hitelcentrumunk számos bank kínálatát nyújtja Önnek díjmentesen. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 394177
Tulajdonságok
Téglalakás
Jó állapotú
Gázkazán
1895
10 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 387 4
Hitelkalkulátor
Második évtől
559 030 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.