+13 fotó
Hirdetéskód: 8950800
Frissítve: 10 napja
Budapest V. kerület eladó téglalakás 2+1 fél szobás: 148,9 millió Ft
148,9 millió Ft
1,91 millió Ft/m²
78 m²
2+1 fél szoba
3. emelet
Fővárosi Bíróság közelében lakás eladó
Jó állapotú Bauhaus házban bérlő által lakott lakás eladó. Igény esetén a bérlő maradna. Lépcsőházból nyílik, 25 lakásos a társasház, Liftes, 78 nm, 2,5 szoba hall, 2 db erkély, házközponti fűtés, belmagasság 2,9 m, átlagos állapotú, É-i tájolású, redőny, klíma, közös költség 48200 Ft vízzel+fűtéssel.
külön wc, kertes ház, pince, külön konyha, külön bejáratú szobák, biztonsági rács, előszoba, fürdőszoba bidével, tehermentes
Tulajdonságok
Téglalakás
6
Átlagos
Házközponti
8 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 911 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
640 798 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 911 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 911 6