+10 fotó
Hirdetéskód: 9015531
Referenciaszám: 396193
Feltöltve: 1 napja
Budapest V. kerület eladó téglalakás 1 szobás: 59,9 millió Ft
59,9 millió Ft
2,14 millió Ft/m²
28 m²
1 szoba
félemelet
Eladó téglalakás Budapest, V. kerület, 28nm, 59.900.000Ft - Molnár utca
Budapest szívében, a közkedvelt Molnár utcában kínálunk eladásra egy 28 négyzetméteres, egyszobás, félemeleti lakást, amely belső udvarra néz, így a belváros nyüzsgése mellett is kellemesen csendes és nyugodt életteret biztosít.
Az ingatlan ideális választás lehet első otthonnak, befektetési célra vagy akár rövid és hosszú távú bérbeadásra is. Praktikus elrendezésének és kiváló elhelyezkedésének köszönhetően könnyen hasznosítható, értékálló lehetőség a belváros egyik legjobb részén.
A környék infrastruktúrája kimagasló: a Duna-part, a Váci utca, számos étterem, kávézó és üzlet néhány perc sétával elérhető. A közlekedés kiváló, miközben az utca hangulata elegáns és nyugodt marad.
Amennyiben egy frekventált elhelyezkedésű, jól kiadható és hosszú távon is remek értéket képviselő lakást keres a belvárosban, ezt az ingatlant érdemes személyesen is megtekinteni.
ID: 396193 ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 396193
Tulajdonságok
Téglalakás
Jó állapotú
Gáz (héra)
1920
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 649 5
Hitelkalkulátor
Második évtől
257 782 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.