Eladó lakás Budapest V. kerület, Lipótváros 42 nm
Eladó lakás Budapest V. kerület, Lipótváros 42 nm
Eladó lakás Budapest V. kerület, Lipótváros 42 nm
+13 fotó
Hirdetéskód: 8871050
Referenciaszám: 730400012
Frissítve: 2 napja

Budapest V. kerület eladó téglalakás 1 szobás: 45,9 millió Ft

45,9 millió Ft
1,09 millió Ft/m²
42 m²
Alapterület
1 szoba
Szobák száma
Eladó utcafronti, szuterén ingatlan az V. kerületben – Stollár Béla utca Budapest szívében, az V. kerületben, a Stollár Béla utcában eladó egy 42 m²-es, utcafronti, szuterén szintű ingatlan, amely jelenleg egyéb helyiség besorolású, de lakásként funkcionál. A helyiség közvetlen utcai bejárattal rendelkezik, tágas, világos, jó állapotú, modern burkolatokkal és igényes kialakítással. Az ingatlan bármilyen tevékenységre alkalmas – használható lakásként, irodaként, rendelőként, stúdióként vagy befektetési célra is kiváló választás. A ház rendezett, jó állapotú, a környék frekventált, mégis csendes. Néhány perc sétára található a Nyugati pályaudvar, a Kossuth tér és a Duna-part. Főbb adatok: Alapterület: 42 m² Besorolás: egyéb helyiség (lakásként használható) -tájolása: D Szint: szuterén Utcafronti bejárat Ha éppen ilyet keres, hivjon bízalommal, szívesen megmutatom. Pálfi Edina Myhome Ingatlaniroda

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
1
Állapot:
Átlagos
Fűtés:
Egyéb
Építés éve:
1950

Az iroda összes hirdetése
+36 30 631 3

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 154 931 Ft
Második évtől
197 533 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.