+9 fotó
Hirdetéskód: 8876019
Feltöltve: 3 hónapja
Budapest V. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 170,19 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 366 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
170,19 millió Ft
2,3 millió Ft/m²
465 000 Euro
6 283,78 Euro/m²
74 m²
2 szoba
2. emelet
Leírás
SCRILL DOWN FOR ENGLISH
Fantasztikus helyen, a Bazilika mellett - nagy erkélyes lakás eladó!
Az V. kerületben, a Szent István Bazilikától pár lépésre, (az Arany János utca és a Hercegprímás utca sarkán) eladó ez a 74 nm-es gyönyörű lakás. Az ingatlan egy klasszikus, gondozott, liftes épület 3. emeletén található.
A lakás nyugati fekvésű, nagy erkéllyel és két nagy és nagyon világos szobával rendelkezik, hatalmas ablakokkal. Van egy előszoba (jelenleg recepció), ahonnan egy vendég WC, egy külön konyha és egy fürdőszoba nyílik. Néhány éve az ingatlant felújították, kiváló állapotban van. Légkondicionáló beszerelésre került.
Jelenleg hosszú távra bérbeadva egy Airbnb üzemeltető cégnek, évről-évre emelkedő, versenyképes bérleti díjjal.
ENGLISH DESCRIPTION:
Fantastic location next to the Basilica - apartment for sale with a balcony!
Located in District 5, only a few steps away from the St Stephen's Basilica, a 74 sqm beautiful apartment is available for sale. The property is situated on the 3rd floor of a classical, well-kept building with an elevator.
The apartment faces west, with a large balcony and two big and very bright rooms with huge windows. It has an entry hall (currently reception area), from which a guest toilet, a separate kitchen, and a bathroom opens. It has been renovated a few years ago, it is still in good condition. Air-conditioning has been installed.
Currently rented out to an Airbnb management firm for a competitive rental fee.
Tulajdonságok