+11 fotó
Hirdetéskód: 7541034
Referenciaszám: LK066476
Frissítve: 3 napja
Budapest V. kerület eladó téglalakás 1 szobás: 31,9 millió Ft
31,9 millió Ft
3,54 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
9 m²
1 szoba
2. emelet
Leírás
Irodának vagy eiatalok figyelmébe!Budapest belvárosában, az 5. kerületben vált eladóvá egy manapság nagyon divatos és közkedvelt minilakás.
A lakás a Váci utcában található, normál állapotú ház 2. emeletén. Összesen 9 nm, ami ésszerű kialakításának köszönhetően remekül funkcionál. Fűtése elektromos. Belmagasság 4 méter, tágasság érzetét kelti.
A ház zárt lépcsőházas, lifttel. A házban élők rendesek, kulturáltak, csendesek. A társasháznak tartozása nincs.
A lakás teljeskörűen felújítandó. A tulajdonos vállalja megegyezés szerint a felújítási munkálatokat!Lépcsőház jó állapotú. Tehermentes. Azonnal birtokba vehető.
Lokáció tekintetében ennél jobbat el sem lehet képzelni.
Minimális rezsiköltséggel fenntartható extra minilakás várja új tulajdonosát .
További információkért keressen bizalommal !
Tulajdonságok
Téglalakás
4
Átlagos
Elektromos
1950
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 06
Hitelkalkulátor
Második évtől
137 283 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 06
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 06