+9 fotó
Hirdetéskód: 8718979
Referenciaszám: LK048048-5041259
Frissítve: 7 napja
Budapest V. kerület eladó téglalakás 1 szobás: 64,9 millió Ft
64,9 millió Ft
1,75 millió Ft/m²
37 m²
1 szoba
1. emelet
Eladó lakás, Budapest 5. ker.
***V. EGYETEM TÉREN AZONNAL KÖLTÖZHETŐ EMELETI KISLAKÁS***
Kivételes lehetőség!
V. kerület egyik legpatinásabb részén, az Egyetem tér gyönyörű társasházában kínáljuk eladásra ezt a TEHERMENTES, AZONNAL KÖLTÖZHETŐ, I. emeleti, 37 nm-es lakást.
A nyugati tájolású nappalihoz GALÉRIA kapcsolódik.
Kiemelt lokáció - Az Eötvös Lóránd Tudományegyetem közvetlen közelében.
Első lakásnak, BEFEKTETÉSNEK is KITŰNŐ VÁLASZTÁS!
Alacsony fenntartási költségek!
További részletekért, megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Referencia szám: LK048048
Tulajdonságok
Téglalakás
Átlagos
Gáz (konvektor)
1902
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 09
Hitelkalkulátor
Második évtől
279 300 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 09
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 09