Eladó lakás Budapest V. kerület 147 nm
Eladó lakás Budapest V. kerület 147 nm
Eladó lakás Budapest V. kerület 147 nm
+15 fotó
Hirdetéskód: 9018794
Referenciaszám: 719200410
Feltöltve: 2 napja

Budapest V. kerület eladó téglalakás 4 szobás: 345 millió Ft

345 millió Ft
2,35 millió Ft/m²
147 m²
Alapterület
4 szoba
Szobák száma
2. emelet
Emelet
Budapest egyik leghangulatosabb részén, a Károlyi-kert közvetlen közelében kínálunk megvételre egy 150 m²-es, exkluzív adottságokkal rendelkező polgári lakást. Az ingatlan egy mindössze 6 lakásos, csendes társasház 2. emeletén található, amely garantálja a nyugalmat és a privát légkört a belváros szívében. A lakás különlegessége a Károly kertre nyíló panoráma, valamint a belső kertre néző, intim terasz, amely tökéletes helyszín a kikapcsolódásra. Lakás jellemzői: - 150 m² alapterület - nappali + 3 szoba, - tágas, jól használható konyha - előszoba - 2 fürdőszoba - extra belmagasság, - klasszikus polgári hangulat - igényesen, magas minőségben felújított állapot - korszerű fűtési rendszer. A lakás elrendezése ideális akár családok számára, de méretének és elhelyezkedésének köszönhetően prémium befektetésként is kiváló választás. A környék infrastruktúrája kiemelkedő: éttermek, kávézók, kulturális lehetőségek és kiváló közlekedés mind karnyújtásnyira. Ez az ingatlan tökéletes választás azok számára, akik belvárosi életérzést, mégis nyugalmat és exkluzivitást keresnek

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
1

Az iroda összes hirdetése
+36 70 703 3

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 1 164 515 Ft
Második évtől
1 484 723 Ft
Kamat
7,99%