Eladó lakás Budapest VI. kerület, Nagykörúton belüli terület 39 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9020712
Feltöltve: 1 napja

Budapest VI. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 83,9 millió Ft

83,9 millió Ft
2,15 millió Ft/m²
39 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
Ingatlanosok segítségét nem kérem, kérem ne keressenek. Eladó lakás az Operaház utcájában – Hajós utcában Budapest belvárosának egyik legjobb részén, az Operaház utcájában, a Hajós utcában kínálok megvételre egy első emeleti, utcafronti, franciaerkélyes lakást, modern, üvegépítésű társasházban. A 2007-ben épült, liftes ház rendezett, jó lakóközösséggel és megbízható közös képviselettel. A lakás jó állapotú, folyamatosan karbantartott. Elosztása praktikus: külön hálószoba, világos nappali, teljesen gépesített konyha (hűtő, főzőlap, sütő, mosogatógép, mikró). Fűtése egyedi mérős gázfűtés. A teljes bútorzat a vételár részét képezi, így az ingatlan akár azonnal költözhető vagy kiadható. Közös költség: 19.020 Ft/hó. A Hajós utca ezen szakasza csendesebb, mégis pár lépésre található minden belvárosi szolgáltatás, éttermek és kulturális lehetőségek. Lokációjának köszönhetően kiváló befektetés, ugyanakkor kényelmes otthonként is ideális választás. Tehermentes ingatlan, tulajdonostól eladó. Ingatlanosok segítségét nem kérem, kérem ne keressenek.

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
6
Állapot:
Újszerű
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
2007
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
Átlagos rezsiköltség:
19 020 Ft/hó
amerikai konyhabeépített konyhabútorbeépített szekrénybútorozottcsatornacsendesgázgépesítetthőszigeteltjó beosztásújó közlekedésűkaputelefonliftösszkomfortosparkettásszigeteltvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel