+13 fotó
Hirdetéskód: 8056542
Referenciaszám: 318271
Frissítve: 1 napja
Budapest VI. kerület eladó téglalakás 4 szobás: 213,7 millió Ft
213,7 millió Ft
1,87 millió Ft/m²
114 m²
4 szoba
6. emelet
Eladó téglalakás Budapest, VI. kerület, 114nm, 213.700.200Ft - Bajcsy-Zsilinszky út
PANORÁMÁS, EXKLUZÍV, NAPFÉNYES LAKÁS A BAZILIKÁNÁL!
V. és VI. kerület találkozásánál, az ANDRÁSSY ÚT közelében, IMPOZÁNS, ART DECO stílusú ÉPÜLET 6. emeletén eladó egy 114 NM-es, NAGYSZERŰ ALAPRAJZI ADOTTSÁGOKKAL rendelkező, ERKÉLYES lakás, szép állapotban.
Jelenleg étkezővel és a konyhával egybenyitott nappali, valamint 3 külön bejáratú szoba elrendezésű. A belső terek, igény szerint, könnyedén átszervezhetőek, alakíthatóak.
Hatalmas ablakfelületeken árad be a fény, magasemeleti elhelyezkedésének köszönhetően csendes.
Deák tér, Duna-part, Opera, színházak, szórakozóhelyek, éttermek,különböző szolgáltatók és üzletek sora karnyújtásnyira. Megközelítése kiváló!
PARKOLÁS az utcán vagy a közelben található teremgarázsok egyikében megoldható.
CSODÁLATOS, EGYEDI STÍLUSÚ OTTHONA lehet, annak aki Budapest szívében kíván élni.
Szívesen ajánlom magas nívót képviselni kívánó CÉG KÖZPONTJÁNAK, IRODÁNAK, RENDELŐNEK, de akár BEMUTATÓ vagy KIÁLLÍTÓTEREMNEK is kiváló lehet.
További kérdéseivel, vagy megtekintésért ÖRÖMMEL VÁROM HÍVÁSÁT!
ID 318271 ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 318271
Tulajdonságok
Téglalakás
Jó állapotú
Házközponti
1938
3 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 960 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
919 668 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.