+10 fotó
Hirdetéskód: 8869893
Referenciaszám: 14642
Frissítve: 10 napja
Budapest VI. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 88 millió Ft
88 millió Ft
1,42 millió Ft/m²
62 m²
2 szoba
1. emelet
62 négyzetméteres, 2 szobás, felújított, udvari, eladó lakás
Király utcában 2 szobás, felújított lakás eladó
Közel a Teréz körúthoz, Hild Károly tervezte, klasszicista stílusú, kulturált 2 emeletes társasház első emeletén eladó, egy 62 nm-es, felújított, cirkofűtéses lakás.
A szobák ablakai a csendes belső udvarra néznek. Korszerű, műanyag nyílászárók vannak bent. Zuhanyzós-WC-s fürdőszoba, előszoba, konyha. Beépített konyhabútor kerámia főzőlappal, beépített sütő, mikró.
Kisebb családnak és befektetésre, bérbeadásra is kiváló!
Könnyen megközelíthető, Teréz krt. 4-6-os villamosok, troli a közvetlen közelben, Oktogon, Nyugati, Blaha L. tér, metrók, földalatti is 10 perc alatt elérhetők.
A környéken minden szükséges bolt, kávézó, étterem megtalálható. Közös ktsg: 24.500 Ft/hó.
Irányár: 88 M Ft
Tulajdonságok
Téglalakás
2
Felújított
Gázkazán
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 868 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
378 712 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 868 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 868 6