+14 fotó
Hirdetéskód: 8889771
Referenciaszám: LK056763
Frissítve: 25 napja
Budapest VI. kerület eladó téglalakás 3 szobás: 139,9 millió Ft
139,9 millió Ft
1,49 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
94 m²
3 szoba
3. emelet
Leírás
A méltán kedvelt VI. kerület szívében, a Vörösmarty utcában 3. emeleti KIVÁLÓ ÁLLAPOTÚ, MODERN, teljesen berendezett, gépesített, TÁGAS 94 nm-es, 3 szobás, étkező konyhás lakás várja új tulajdonosát.
FOR ENGLISH version please dont hesitate to contact me!
Az épület környezete a TERÉZVÁROS 2030 közterület-megújítási programban vesz részt, melynek célja egy biztonságosabb, zöldebb és élhetőbb városi utcakép kialakítása. A megújuló szakaszon az útburkolatok, járdák és egyéb közterületi elemek teljes körű átalakítása várható. A fejlesztés során kiemelt szempont a forgalomcsillapítás, a gyalogos- és kerékpáros közlekedés biztonságának növelése. A koncepció célja továbbá a közterület minőségi közösségi térként való újra értelmezése és a városi zöldfelületek bővítése.
A Társasházi épület belső homlokzata felújított, a lépcsőház tiszta, rendezett, lifttel nem rendelkezik.
A lakás 2+1 szobás, tágas terekkel büszkélkedik,
A lakás műszakilag és esztétikailag is nagyon jó állapotú, a fűtésről cirkó (gáz) kazán gondoskodik. Az ingatlanban található ingóságok megbeszélése tárgyát képezik.
A lakás jogilag rendezett, önálló helyrajzi számmal rendelkezik, tehermentes, 1/1 tulajdonú, azonnal birtokba vehető.
Ide tényleg csak a bőröndöt kell hozni és azonnal élvezheti ennek a remek elrendezésű ingatlannak az előnyeit.
További információért, illetve az ingatlan megtekintésével kapcsolatban keressen bizalommal.
Ingatlanok eladásának és vásárlásának teljes körű ügyintézése, ingyenes tanácsadás, értékbecslés, megbízható ingatlanos szakjogász, energetikus biztosítása. Hitelügyintézés a legjobb feltételekkel, gyorsan és díjmentesen, egyedi hitel kamatok igénylésével.