+7 fotó
Hirdetéskód: 8995697
Referenciaszám: M323236-5218409
Frissítve: 1 napja
Budapest VI. kerület eladó téglalakás 5 szobás: 135 millió Ft
135 millió Ft
1,53 millió Ft/m²
88 m²
5 szoba
1. emelet
Eladó Lakás, Budapest 6. ker.
Eladó a VI. kerület frekventált, de csendes részén, a Szondi utcában egy 88 nm-es, első emeleti, kiváló adottságokkal rendelkező polgári lakás. Az ingatlan tehermentes és azonnal birtokba vehető, és azonnal költözhető.
Nappali+ 4 szoba, duplakomfortos!
Főbb paraméterek:
- Alapterület: 88 nm
- Elosztás: Tágas nappali + 4 külön nyíló szoba + ablakos konyha.
- Fürdőszobák: 2 teljes értékű fürdőszoba (kiváló nagycsaládoknak vagy kiadásra).
- Emelet: 1. emelet (kényelmesen megközelíthető).
- Épület: A társasház rendezett, a szomszédság csendes és kulturált. A lakásba a nyüzsgő belvárosi alapzaj egyáltalán nem szűrődik be
- A közlekedés kiváló, hiszen az Oktogon és a Nyugati Pályaudvar gyalogtávolságon belül megtalálható.
Alkalmas mind lakást keresőknek, mind befektetőknek.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Antal Enikő
+36/20-371-2105
Tulajdonságok
Téglalakás
Jó állapotú
Elektromos
1930
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Antal Enikő
OTPip - Budapest IX. kerület Üllői út 21 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése +36 20 371 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
580 978 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.