+17 fotó
Zenga
Premier
Hirdetéskód: 9009942
Referenciaszám: H518207
Feltöltve: ma
Budapest VI. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 69,9 millió Ft
69,9 millió Ft
1,49 millió Ft/m²
47 m²
2 szoba
félemelet

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
POLGÁRI HANGULAT, KIVÁLÓ LOKÁCIÓ, IDŐTÁLLÓ BEFEKTETÉS A TERÉZVÁROSBAN!
Budapest VI. kerületének egyik legkedveltebb részén, az Izabella utcában kínálunk megvételre egy különleges hangulatú, tehermentes polgári lakást, amely tökéletes választás lehet saját otthonnak vagy befektetésnek egyaránt.
A magasföldszinti, belső udvarra néző ingatlan csendes és nyugodt életteret biztosít a belváros szívében, miközben minden fontos szolgáltatás és közlekedési lehetőség néhány perc alatt elérhető.
A lakás nettó 47 nm-es, azonban a 4 méteres belmagasságnak és a két állógalériának köszönhetően a hasznos élettér bruttó 65 nm-re bővült.
Az ingatlan elrendezése kiváló:
2 tágas, egymásból nyíló szoba (18 és 19 nm)
mindkét szobában 9 nm-es állógaléria
praktikus, jól alakítható terek
ideális nappali + háló + dolgozó kialakítására
csendes belső udvari elhelyezkedés
A lakás megőrizte klasszikus polgári hangulatát, ugyanakkor kiváló alapot biztosít egy modern, stílusos felújításhoz is.
Műszaki jellemzők:
gazdaságos gázkonvektoros fűtés
villanybojler biztosítja a meleg vizet
4 méteres belmagasság
tehermentes ingatlan
azonnal költözhető
Az 1875-ben épült társasház rendezett, homlokzata felújított és kimondottan impozáns megjelenésű.
LOKÁCIÓ, AMI MINDENT VISZ
Az Izabella utca ezen szakasza Terézváros egyik legstílusosabb és legkeresettebb része, közel az Andrássy úthoz és a Diplomatanegyedhez.
Pár perc sétával elérhető:
Oktogon
M1-es földalatti
4-6-os villamos
73-as és 76-os troli
105-ös busz
Andrássy út
Hunyadi téri piac
Városliget
A környék valódi belvárosi életérzést kínál:
specialty kávézók
pékségek és brunch helyek
borbárok és éttermek
üzletek és szolgáltatások
fasorok, parkok, kulturális helyszínek
BEFEKTETÉSNEK IS KIVÁLÓ
A környék presztízse, valamint az egyetemek – többek között a Képzőművészeti Egyetem és az Állatorvostudományi Egyetem – közelsége miatt az ingatlan rendkívül könnyen kiadható és stabil keresletnek örvend.
Ideális lehet:
fiatal pároknak
első lakásnak
diákoknak
hosszú távú befektetésnek