Eladó lakás Budapest VI. kerület 78 nm
Eladó lakás Budapest VI. kerület 78 nm
Eladó lakás Budapest VI. kerület 78 nm
+5 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 9010924
Referenciaszám: LK044291
Feltöltve: ma

Budapest VI. kerület eladó téglalakás 5 szobás: 110 millió Ft

110 millió Ft
1,41 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
78 m²
Alapterület
5 szoba
Szobák száma
2. emelet
Emelet
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
4 hálószobás, felújított lakás eladó a Paulay Ede utcában Eladó a VI. kerületben, a Paulay Ede utcában egy 78 m²-es, 2020-ban teljes körűen felújított lakás, egy folyamatosan megújuló társasház 2. emeletén. A lakásban 4 külön nyíló hálószoba és egy nagy amerikai konyhás nappali került kialakításra. A szobák közül 3 utcára néz, 1 pedig a csendes belső udvarra. Az ingatlan D-K-i tájolású, világos, valamint 2 klímával felszerelt. A fürdőszoba zuhanyzós kialakítású. A lokáció kiváló: az Opera 2 perc sétára található, mégis csendes utcában helyezkedik el a lakás. A közös költség 40.000 Ft, amely már tartalmazza a felújítási alapot is. Kiváló választás lehet saját otthonnak vagy befektetésnek egyaránt.

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
3
Állapot:
Újszerű
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1886
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
bútorozatlanvilágos

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Duna House - Hollán utca Az iroda összes hirdetése