Eladó lakás Budapest VI. kerület, Zichy Jenő utca 90 nm
Eladó lakás Budapest VI. kerület, Zichy Jenő utca 90 nm
Eladó lakás Budapest VI. kerület, Zichy Jenő utca 90 nm
+14 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 9014077
Referenciaszám: LK044559
Frissítve: ma

Budapest VI. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 145 millió Ft

145 millió Ft
1,61 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
90 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
3. emelet
Emelet
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
!!! ÚJ ÉPÍTÉSŰ PENTHOUSE, HATALMAS, 83 m2 -ES SAJÁT TERASSZAL !!! Eladó egy új építésű, prémium kialakítású lakás az eredeti, két szintes épület teljes körű felújítása után további három új szintet építettek.  A  lakás mérete 49m2, melyhez a hatalmas, 83m-es terasz fele lett a méretébe kalkulálva. Jelenlegi kialakítása szerint amerikai konyhás nappaliból és külön nyíló hálószobából áll, de igény esetén könnyedén kialakítható még egy hálószoba. Az ingatlan legnagyobb értéke a kizárólagos tulajdonú, az alapító okiratban csatolt 83 m²-es privát terasz, amely közvetlen kapcsolatban áll a nappalival, jelentősen megnövelve az ingatlan valódi életterét. A terasz kültéri áram- és víz csatlakozással rendelkezik, így tökéletes helyszíne lehet pihenésnek, grillezésnek vagy akár egy teljes ROOFTOP- LONGUE kialakításának. Modern, energiatakarékos mennyezeti hűtés-fűtés rendszer került kialakításra, házközponti fűtéssel és melegvíz ellátással. A vételár tartalmazza a teljes bútorzatot, prémium burkolatokat, egyedi konyhabútort, hűtőszekrényt, valamint a hálószobai ágyat és matracot is. Az elektromos sötétítők tovább növelik a komfortérzetet. A társasház műszaki átadása megtörtént és használatbavételi engedéllyel is rendelkezik, az ingatlan mégis közvetlenül a kivitelezőtől vásárolható meg. Hívjon, nézzük meg együtt!!