Eladó lakás Budapest VI. kerület 91 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9015258
Referenciaszám: 730800047
Feltöltve: 1 napja

Budapest VI. kerület eladó téglalakás 3 szobás: 160 millió Ft

160 millió Ft
1,76 millió Ft/m²
91 m²
Alapterület
3 szoba
Szobák száma
3. emelet
Emelet
EXKLUZÍV TERASZOS TETŐTÉRI LAKÁS A BELVÁROSBAN Ritka lehetőség Budapest szívében: modern, nagy teraszos tetőtéri lakás prémium kivitelben. A lakás 67 m² hasznos alapterületű, amelyhez további 4 m² kiegészítő tér és egy közel 20 m²-es privát terasz kapcsolódik. A lakás kialakítása rendkívül elegáns és praktikus: világos nappali, külön étkező, modern konyha, két hálószoba, gardrób, nagy fürdőszoba és külön WC biztosítja a kényelmes életet. A tágas terasz valódi értéknövelő elem, amely különleges életérzést nyújt a belváros közepén. KIEMELT JELLEMZŐK 20 m² privát terasz nappali + 2 hálószoba külön étkező gardrób prémium tetőtéri hangulat modern műszaki tartalom kiváló befektetési lehetőség exkluzív VI. kerületi lokáció Egyedi adottságú ingatlan, amelyből rendkívül kevés érhető el a piacon. Rinyu András Álomház Ingatlan Iroda +36 70 804 6494 rinyuandras@alomhazingatlaniroda.hu

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
1
Állapot:
Újszerű
Fűtés:
Hőszivattyú
Építés éve:
2026

Az iroda összes hirdetése
+36 70 804 6

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 540 065 Ft
Második évtől
688 567 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.