+16 fotó
Hirdetéskód: 8887427
Referenciaszám: H507144
Feltöltve: 3 hónapja
Budapest VII. kerület eladó téglalakás 4 szobás: 89,99 millió Ft
89,99 millió Ft
909 ezer Ft/m²
99 m²
4 szoba
3. emelet
Leírás
Liget mellett, karakteres házban – 99 nm lehetőség a VII. kerületben
Ha olyan lakást keresel, amit a saját stílusodra formálhatsz, ráadásul a Városliget szomszédságában, ezt érdemes megnézni.
A VII. kerület Ligetváros részén, egy 1910-ben épült, 3 szintes szecessziós ház 3. emeletén eladó egy 99 nm-es, 4 szobás, utcai nézetű lakás.
A környék: Ligetváros
A Városliget pár perc sétára – futás, kutyasétáltatás, piknik vagy kultúra egy karnyújtásnyira.
Közelben iskolák, óvodák, kórházak, üzletek, éttermek, kávézók – minden adott a kényelmes városi élethez.
Otthonnak és befektetésnek is erős lokáció.
Közlekedés
M2 és M4 metró könnyen elérhető
Kiváló éjszakai közlekedés
30, 30A, 230-as busz
74-es troli
Pár perc sétára: 73, 75, 76, 78, 79-es trolibusz
Jó parkolási lehetőség az utcában
A társasház
1910-ben épült, 3 szintes épület
Lift nincs
Tető, függőfolyosók és teljes villamoshálózat felújítása folyamatban
Több mint 10 millió Ft megtakarítás a ház felújítási alapjában
Csendes, rendezett lakóközösség
Közös költség: 49.500 Ft, amelyből 24.750 Ft felújítási alap
A lakás
99 nm, 3. emelet
4 különálló szoba
ÉK-i tájolás
Világos, tágas terek
Utcai nézet, városi kilátás
Műszakilag és esztétikailag felújítandó – teljesen saját ízlésre alakítható
1 éve üzembe helyezett gázkazán
Bélelt kémény
Jó állapotú parketta
Ez a lakás nem kész megoldás – hanem lehetőség.
Akár családi otthonként, akár hosszú távú befektetésként komoly potenciál van benne, főleg ebben a lokációban.
Ha látsz benne fantáziát, hívj akár most, és nézzük meg együtt.