+12 fotó
Hirdetéskód: 8950855
Frissítve: 1 hónapja
Budapest VII. kerület eladó téglalakás 2+1 fél szobás: 109,9 millió Ft
109,9 millió Ft
1,34 millió Ft/m²
82 m²
2+1 fél szoba
3. emelet
Városliget szomszédságában nagypolgári lakás eladó
# L.V
Tavaszi ÁRCSÖKKENTÉS!
Városliget szomszédságában eladó egy igazi nagypolgári ékszerdoboz!
Budapest VII. kerületében, a Dózsa György úton kínálunk megvételre egy 82 nm-es (valóságban 87 nm), 2+1 félszobás, harmadik emeleti, világos lakást.
Az ingatlan 2022-ben teljes körű, igényes felújításon esett át, ahol minden részletre oda figyeltek. A padló alá hő- és hangszigetelés került, így a lakás nemcsak komfortos, hanem energiatakarékos is. A fűtést korszerű, villanykazán biztosítja, amely gazdaságos és megbízható megoldást nyújt.
A lakás tágas, napfényes terekkel rendelkezik, elosztása kiváló. A két nagyobb szoba mellett egy kisebb helyiség is található, amely jelenleg tárolóként funkcionál, de könnyedén alakítható dolgozószobává, vagy gardróbbá. Emellett kamra is tartozik az ingatlanhoz. A tulajdoni lapon 82 nm szerepel, míg a valós alapterület 87 nm. A konyhabútor megegyezés tárgyát képezi.
A rendezett társasház két bejárattal és két lifttel rendelkezik. A zöld, hangulatos belső udvar tökéletes helyszín egy kis kikapcsolódásra, beszélgetésre, vagy akár biciklitárolásra.
A lokáció kiemelkedő: a Városliget pár perc sétára található, ahol sportolási, kikapcsolódási és szórakozási lehetőségek széles választéka várja. A környék infrastruktúrája kiváló, minden fontos szolgáltatás könnyen elérhető, a közlekedés pedig gyors és kényelmes.
Parkolásra az utcán vagy a közeli Múzeum mélygarázsban van lehetőség.
Ide valóban csak költözni kell!
Ne maradjon le róla – hívjon még ma, és tekintse meg személyesen új otthonát!
Tulajdonságok
Téglalakás
5
Felújított
Házközponti
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
II
Ingatlanbankár iroda Az iroda összes hirdetése