Hirdetéskód: 7655168
Frissítve: 8 hónapja
Budapest VII. kerület eladó téglalakás 1 szobás: 20 millió Ft
20 millió Ft
800 ezer Ft/m²
25 m²
1 szoba
2. emelet
Nagyobbra cserélném kisméretű önkormányzati örökbérletem!
Önkormányzati bérleményemet cserélném nagyobbra, elsősorban bel-budaira, vagy bel-pestire, ráfizetéssel. Az én lakásom beszámíthatósága cca 20 millió. A lakás a Klauzál térnél van 25 nm-es + 12 nm-es galéria, felújított, komfortos, 2. emeleti, lift nincs, körfolyosós, udvari, délkeleti fekvésű, olcsó bérű/fenntartású. A ház is felújított. Megkeresését, elképzelését, fotóit a sajátjáról, időpont egyeztetését kizárólag írásban fogadom a koszegvary,kalman@gmail.com címen.
Tulajdonságok
Téglalakás
3
Felújított
Gáz (konvektor)
1930
Nem adta meg a hirdető
20 000 Ft/hó
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 1 368 39
Hitelkalkulátor
Második évtől
86 071 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 1 368 39
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 1 368 39
Hasonló eladó ingatlanok Nagykörúton belüli terület városrészben
Frissítve: 8 hónapja
1
22 millió Ft 880 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Budapest VII. kerület, Belső-Erzsébetváros
Frissítve: 7 hónapja
1
18 millió Ft 782,6 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Budapest VII. kerület, Dob utca
Frissítve: ma
14
18,9 millió Ft 1,58 millió Ft/m²
Eladó lakás, Budapest VII. kerület, Ligetváros

Fedezd fel a
hasonló lakásokat!Még további lakások Budapesten 20 M Ft körüli értékben
Tovább a hirdetésekhez Feltöltve: 3 éve
1
19,8 millió Ft 860,9 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Budapest X. kerület, Mongol utca
Feltöltve: 1 éve
1
18,5 millió Ft 349,1 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Budapest X. kerület, Ligettelek
Feltöltve: 10 hónapja
1
21 millió Ft 656,3 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Budapest XXI. kerület, Gyártelep, déli bekötő 9