Hirdetéskód: 8898859
Frissítve: 26 napja
Budapest VII. kerület eladó téglalakás 3 szobás: 130 millió Ft
130 millió Ft
1,49 millió Ft/m²
87 m²
3 szoba
1. emelet
Leírás
Budapest VII. ker. Rákóczi úton az Astoriához közel 87 nm alapterületű 1. emeleti liftes társasházi lakás magánszemély tulajdonostól eladó. Az ingatlan tehermentes üres, szerződéskötést követően azonnal birtokba vehető. A lakás helyiségei: előszoba, hall, amerikai konyhás nappali, két külön nyíló lakószoba, gardrób, fürdőszoba. A lakás 10 éve teljes felújításon esett át, az utcafonti külső ablakszárnyak 3 rétegű üvegezésűek, ezért a lokációhoz képest feltűnően csendes. Mindhárom szoba a Rákóczi útra néz, déli fekvésűek, a lakás egész nap napfényes, világos.
Tulajdonságok
Téglalakás
7
Jó állapotú
Gázkazán
1920
2 m²
E
Nincs
40 000 Ft/hó
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 20 254 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
559 461 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 20 254 7
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 20 254 7