+9 fotó
Zenga
Premier
Hirdetéskód: 9004045
Referenciaszám: H517992
Frissítve: 2 napja
Budapest VII. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 89,9 millió Ft
89,9 millió Ft
1,73 millió Ft/m²
52 m²
2 szoba
1. emelet

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Belső Erzsébetvárosban a Wesselényi utcában, kíváló lehetőség, saját otthonnak vagy befektetésnek!
Belső Erzsébetvárosban a Wesselényi utcában, kiváló befektetési lehetőség
VII. kerület, Belső Erzsébetvárosban. szuper adottságokkal rendelkező 1. emeleti lakást kínálunk eladásra.
➤LAKÁS:
- 52nm-es alapterület
- Hatalmas nappali
- Álló galéria, ami hálószobaként funkcionál
-A tulajdoni lap szerint két szobás lakás, jelenleg egy nagy plusz a galéria. De nagyon könnyen kialakítható még egy szoba..
Pár évvel ezelőtt teljes felújítás volt az ingatlanban:
--új fűtőtestek
- elektromos hálózat, teljesen áthúzva,
- új műanyag nyílászárók,
- hideg- és meleg burkolatok,pár éve lettek cserélve
- új aljzatbeton
- egyedi, minőségi gépesített felszerelt komplett konyha
A melegről gázcirkó gondoskodik. A nyári meleget, pedig a klíma teszi kellemesebbé.
Utcai nézetének köszönhetően, a fényviszonyok nagyon kedvezőek.
➤TÁRSASHÁZ:
- Kívül- belül jó állapotú liftes ház
- rendezett lakókörnyezet
- lakóközössége összetartó, barátságos
- nagyon csendes, kis létszámú
➤BKK MEGÁLLÓK:
-Busz 5,6,7,7E,8E,99,107,108E,110,112,133E,217E,
-Metró M2
-Troli 74
-Éjszakai 907,907A,908,908A,923,931,931A,956,973,973A,980
-Villamos 4,6,28,28A,37,37A,62
➤LOKÁCIÓ:
-Lokációt tekintve tökéletes helyen található az épület, a bulinegyed közepén
-A közelben, minden megtalálható, ami a mindennapi élethez szükséges
-A híres Gozsdu udvar sétatávolságra.
-Számtalan étterem, kávézó, szórakozási lehetőség várja a lakás új lakóit.
➤BEFEKTETÉSI POTENCIÁL:
-Gyorsan kiadható
-Értékálló, bármikor gyorsan eladható,
➤AJÁNLOM:
-Fiataloknak, pároknak
-Első lakás vásárlóknak
-Egyetemistáknak, diákoknak
-A befektetőknek is tiszta szívből ajánlom.
➤Az ingatlan1/1-es tulajdonban van, tehermentes, gyorsan birtokba vehető
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül