+10 fotó
Hirdetéskód: 8950616
Referenciaszám: H515601
Frissítve: 3 napja
Budapest VII. kerület eladó téglalakás 3 szobás: 85 millió Ft
85 millió Ft
1,73 millió Ft/m²
49 m²
3 szoba
földszint
Nagypolgári lakás a Garay utcában!
Eladó a 7. kerületben, a Garay utcában egy nettó 49 nm-es, kiváló elosztású, nappali + 2 szobás, nagypolgári lakás, zöld kertre néző ablakokkal!
- A lakás egy kifejezetten rendezett, 3 szintes társasház földszintjén található.
- Jó elrendezése és nagy belmagassága miatt igazán élhető és szerethető otthonra lelhet benne!
- A hálószoba ablakai zöld kertre néznek, ami akár egy kertkapcsolat is lehet kisebb átalakítással.
- Keleti, boltok, gyorséttermek 1 perc sétatávolságra vannak.
-A közelben több egyetem is található, többek között az Állatorvostudományi Egyetem, a Metropolitan Egyetem Művészeti kara és a Károli Gáspár Református Egyetem Bölcsészettudományi Kara.
- A Városliget 15-20 perc alatt gyalogosan elérhető.
- 4-es, 2-es metró, 7-es busz, 78-as troli szintén pár percre találhatóak.
Az ingatlan SAJÁT HELYRAJZI SZÁMMAL rendelkezik, 1/1-es tulajdon!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Amennyiben elnyerte tetszését és szeretné megtekinteni az ingatlant, hívjon bizalommal!
Tulajdonságok
Téglalakás
Gáz (konvektor)
1920
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
365 801 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.