+14 fotó
Hirdetéskód: 8388721
Referenciaszám: LK096627-4838937
Frissítve: 14 napja
Budapest VII. kerület eladó téglalakás 4 szobás: 117,3 millió Ft
117,3 millió Ft
850 ezer Ft/m²
138 m²
4 szoba
1. emelet
Eladó lakás, Budapest 7. ker.
KITŰNŐ BEFEKTETÉSI LEHETŐSÉG a 7. kerület központjában, a MEGÚJULT BLAHA LUJZA TÉRNÉL!
LIFTES ház 1. emeletén kínálunk megvételre egy 138 nm-es, UDVARI ÉS UTCAI NÉZETŰ, nagyon JÓL ALAKÍTHATÓ ingatlant.
Korábban irodaként funkcionált, így 2 nagyméretű udvari nézetű, 2 külön bejáratú utcára néző szoba, 2 mosdó, külön konyha, irattár és közlekedők alkotják.
A lokációnak, az ingatlan méretének és elrendezésének köszönhetően számtalan lehetőséget rejt magában, kiváló irodának, de akár több lakásra osztva is.
Megtekintéssel és további kérdéseivel kapcsolatban keressen bizalommal!
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljon hozzám bizalommal!
Ingatlanok eladásának és vásárlásának teljes körű ügyintézése, ingyenes tanácsadás, értékbecslés, megbízható ingatlanos szakjogász, energetikus biztosítása.
Hitelügyintézés a legjobb feltételekkel, gyorsan és díjmentesen.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
117300000 Ft
Érd: Dormány Kristóf 06-30-164-00-44
Referencia szám: LK096627-ZE
Tulajdonságok
Téglalakás
Felújítandó
Gázkazán
1910
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 29 769 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
504 806 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.