+6 fotó
Hirdetéskód: 8609650
Referenciaszám: LK055513
Frissítve: 3 napja
Budapest VII. kerület eladó téglalakás 1 szobás: 49,9 millió Ft
49,9 millió Ft
1,25 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
40 m²
1 szoba
Leírás
BEFEKTETŐK FIGYELEM !!!
Budapest VII. kerületében kínálok megvételre egy 40 nm alapterületű egy szobás földszinti lakást.
A lakás használati megállapodással lett leválasztva egy 90 nm alapterületű lakásból, melynek a másik fele is eladó így akár mind két ingatlan megvásárolható igény szerint.
A lakások külön víz és villany órákkal lettek felszerelve.
közös költség 13.000 forint
Az ingatlan alapterülete 40 nm
Kialakítása :
- konyha + étkező ( 15 nm )
-szoba ( 22 nm )
-zuhanyzós fürdőszoba ( 3 nm )
A lakás a közelmúltban a következő felújításokon esett át :
- szobában elektromos padlófűtés került beszerelésre,
-festés
-burkolás
-nyílászáró csere
-villany hálózat korszerűsítése
-komplett fürdőszoba felújítás
Rendkívül jó lokációval rendelkező ingatlan, alacsony fenttartási költséggel.
Közelben : iskola , óvoda, bevásárlási lehetőségek, Keleti PU. stb ......
Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését keressen bizalommal.
Tulajdonságok
2
1920
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 53 999 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
214 747 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.