+14 fotó
Hirdetéskód: 8698049
Referenciaszám: M311697-5030731
Frissítve: ma
Budapest VII. kerület eladó téglalakás 3+1 fél szobás: 94,5 millió Ft
94,5 millió Ft
917,5 ezer Ft/m²
103 m²
3+1 fél szoba
földszint
Eladó Lakás, Budapest 7. ker.
Budapest, VII. kerület, Erzsébetvárosban, Izabella utcában ELADÓ egy földszinti, 103 nm-es, 4 szobás, hagyományos polgári házban található lakás.
A társasház az 1900 évek elején épült. A közös udvarról néhány lépcsőfok megtétele után található a lakás. Jelenleg kialakítása 4 szoba, háztartási helység, fürdőszoba, WC, előszoba/ konyha. Az egyik szobában, galéria kialakításával tovább növelték a hasznos alapterületet. Kialakításának köszönhetőnek, ideális lehet családosok részére, de iroda vagy orvosi rendelőként is jól használható az ingatlan.
A lakáshoz a társasház területén tartozik egy fedett parkolóhely. Ez Budapest Belvárosában nagy kincset jelent.
A környék infrastruktúrája kiváló: pár perc sétára található bevásárlási lehetőség (LIDL, PENNY, piac), gyógyszertár, bölcsőde, óvoda, iskola, rendelő és játszótér is. Több egyetemre (Zeneakadémia, ELTE, Állatorvosi...) a bejutás nagyon jó. Tömegközlekedése szinte kiváló a 4-6 villamosok gyalogos távolságra találhatóak, a 70, 73, 76 , 78 trolibuszok megállói 1-2 percre.
Amennyiben felkeltettem érdeklődését, várom hívását a hét bármely napján, akár hétvégén is, 9-19 óra között!
Hirdetés dátuma: 2025 Augusztus Referenciaszám: M311697
Lakás ára: 99 900 000 Ft
Telefonszám: 0670-320-4701
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Energetikai tanúsítvány jelenleg nem elérhető.
Referencia szám: M311697
Tulajdonságok
Téglalakás
Felújítandó
Gázkazán
1905
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Papp-Horváth Katalin
OTPip - Budapest I. kerület Fő utca 7 - OTP Ingatlanpont Iroda