+17 fotó
Hirdetéskód: 8824398
Referenciaszám: M319238
Frissítve: 1 hónapja
Budapest VII. kerület eladó téglalakás 6+1 fél szobás: 89 millió Ft
89 millió Ft
712 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
125 m²
6+1 fél szoba
Leírás
*****Rendkívül jó hozammal bíró befektetés az Almássy térnél!*******
4 különálló egységként üzemeltethető, 125nm-es felújított ingatlan várja felújítás utáni első tulajdonosát!
Az ingatlan fűtése elektromos fűtőpanelekkel megoldott, külön villanyórával szerelt.
Nyílászárói hő-és hangszigeteltek, kedvező fenntartással kiadható.
Az ingatlanra lakáscélú hitel nem vehető igénybe, elsősorban készpénzes megkereséseket várunk.
Amennyiben felkeltettem érdeklődését kérem keressen bizalommal.
Az OTP Bankcsoport teljes körű ügyintézésével állunk az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitelkonstrukciókat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez. Az OTP Ingatlanponttal bármilyen helyzetben is biztonságosan tud együttműködni.
Cégünk digitális rendszerrel dolgozik már közel 7 éve, így vételi vagy eladási szándékát akár otthonról is intézheti. Amennyiben felkeltettem érdeklődését kérem keressen bizalommal.
Tulajdonságok
Téglalakás
Átlagos
Elektromos
1920
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Lázár Zoltán
Budapest VIII. kerület József körút 72 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése +36 20 222 8
Hitelkalkulátor
Második évtől
383 015 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.