Eladó lakás Budapest VII. kerület 65 nm
Eladó lakás Budapest VII. kerület 65 nm
Eladó lakás Budapest VII. kerület 65 nm
+8 fotó
Hirdetéskód: 8934415
Referenciaszám: H514940
Frissítve: 2 napja

Budapest VII. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 78,5 millió Ft

78,5 millió Ft
1,21 millió Ft/m²
65 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
3. emelet
Emelet
Eladó világos, utcára, 2 szobás lakás Lakás: - 65 m²-es - jó elrendezésű - utcai nézet - napfényes - 2 szobás lakás - 3. emelet - tágas terek - jó elrendezés Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. Ideális választás lehet pároknak vagy egyedülállóknak, akik egy világos, jól használható lakást keresnek. További információért és megtekintés egyeztetéséhez keressen bizalommal. Egyeztessünk még egy időpontot ma! Ez az ingatlan a "Felező csomag" megbízási portfólióhoz tartozik. Részletek az Otthon Centrum weboldalán.

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Fűtés:
Gáz (konvektor)
Építés éve:
1935

Az iroda összes hirdetése
+36 70 465 6

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 264 969 Ft
Második évtől
337 828 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.

A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.