+4 fotó
Hirdetéskód: 8957177
Referenciaszám: LK057668-5193019
Frissítve: 1 hónapja
Budapest VII. kerület eladó téglalakás 3 szobás: 99,9 millió Ft
99,9 millió Ft
1,72 millió Ft/m²
58 m²
3 szoba
1. emelet
Eladó lakás, Budapest 7. ker.
SZÉP HÁZBAN 2 LAKÁS EGYBEN!Eladó 2 felújított lakás a VII.kerület szívében.Az ingatlan egyben ~65nm (tulajdoni lapon 58nm!), mely két lakásra lett osztva.1. emeleti, liftes, igényes, szép házban!Fűtése jelenleg gázkonvektor. Klíma beszerelésre került.A teljes berendezés az árban, ezekkel együtt eladó.Ajánlom befektetőknek, rövid (Airbnb, üzemeltető céggel)- és hosszútávú kiadásra is ideális, de akár olyan családoknak is, akik gyermekeiknek szeretnének 2 egymás melletti, mégis külön ingatlant vásárolni. A lakások akár külön-külön is megvásárolhatók (ebben az esetben majd ügyvédi használati megosztással).Elhelyezkedése kiváló! A körúton belül van és pillanatok alatt elérhető metróállomás, busz- és trolijáratok. Bevásárlási és szórakozási lehetőség. Minden, ami csak szükséges a mindennapi élethez.További információért, megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal.
99900000 Ft
Referencia szám: LK057668-ZE
Tulajdonságok
Téglalakás
Felújított
Gáz (konvektor)
1920
B
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 529 5
Hitelkalkulátor
Második évtől
429 924 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.