+15 fotó
Hirdetéskód: 8957187
Referenciaszám: LK093844-5193046
Frissítve: 1 hónapja
Budapest VII. kerület eladó téglalakás 4 szobás: 170,53 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 359 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
170,53 millió Ft
1,87 millió Ft/m²
475 000 Euro
5 219,78 Euro/m²
91 m²
4 szoba
4. emelet
Eladó lakás, Budapest 7. ker.
A Gozsdu udvar és a Zsinagóga vonzáskörzetében, 91 m2-es, 3 szobás, emeleti, felújított lakás eladó!VII. ker. Síp utcában, 2003-ben épült, újszerű és rendezett társasház negyedik emeletén helyezkedik el ez a szépen felújított, tágas terekkel rendelkező ingatlan. Az ingatlan azon túl, hogy felújított és nagyon ízlésesen berendezett, nagyon praktikus elrendezésű. 2 külön bejáratú, utcai nézetű hálószobája mellett egy harmadik is kialakításra került.Ezen kívül bőven maradt hely egy nappali-étkezőnek is. A konyhája korszerű, gépesített.A kellemes komfort érzetről egy új Bosch kazán és 2 hűtő fűtő klíma gondoskodik. Jöjjön el, nézze meg, nem fog csalódni!Tehermentes, rugalmasan megtekinthető.Várom hívását a hét bármely napján.
475000 EUR
Referencia szám: LK093844-ZE
Tulajdonságok
Téglalakás
Felújított
Gázkazán
2004
B
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 529 5
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 529 5
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 529 5