Eladó lakás Budapest VII. kerület, István utca 140 nm
Eladó lakás Budapest VII. kerület, István utca 140 nm
Eladó lakás Budapest VII. kerület, István utca 140 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 8985997
Referenciaszám: 352779
Frissítve: 5 napja

Budapest VII. kerület eladó téglalakás 5 szobás: 120 millió Ft

120 millió Ft
857,1 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
140 m²
Alapterület
5 szoba
Szobák száma
3. emelet
Emelet
A 7. kerületi Ligetvárosban BÉRLŐVEL EGYÜTT (1 ÉVES szerződéssel 2026. májustól) megvételre ajánlunk egy 5 szobás (4 külön nyíló), 2 FÜRDŐSZOBÁVAL rendelkező, erkélyes, jó állapotú, 3. emeleti, körfolyosós társasházban található lakást Az ingatlan egy több gyermekes család, vagy irodák számára egyaránt kitűnő lehetőség. Megtekintéssel kapcsolatban keressenek bizalommal!

Nem adta meg a hirdető
duplakomfortoserkélykertkapcsolatospanoráma

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Pekk Bence
Premium Apartments
Az iroda összes hirdetése
+36 20 437 0

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 405 049 Ft
Második évtől
516 425 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.

A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.