+15 fotó
Hirdetéskód: 8996670
Referenciaszám: 395421
Frissítve: ma
Budapest VII. kerület eladó téglalakás 1+2 fél szobás: 99,99 millió Ft
99,99 millió Ft
1,56 millió Ft/m²
64 m²
1+2 fél szoba
tetőtér
Eladó téglalakás Budapest, VII. kerület, 64nm, 99.990.000Ft - Király utca
STABIL ÉRTÉK, KIVÁLÓ ELHELYEZKEDÉS, JÖVŐBIZTOS BEFEKTETÉS – IDEÁLIS VÁLASZTÁS A BELVÁROSBAN!
ÉRTÉKNÖVELŐ BEFEKTETÉS A KIRÁLY UTCÁBAN, ÚJ ÉPÍTÉSŰ HÁZBAN
Eladó Budapest VII. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Király utcában, közvetlenül a Nagymező utca közelében egy kiváló adottságú lakás, a belváros pezsgő, mégis élhető környezetében.
A lakás praktikus elosztásának és jól kihasználható tereinek köszönhetően tökéletes választás saját otthonnak vagy befektetésnek egyaránt.
A lakás tulajdoni lap szerint 48 m²-es. Ennek oka, hogy a 190 cm belmagasság alatti részeket a szabályozás bruttó területként számolja, ugyanakkor a tetőtéri kialakítás rendkívül jól megtervezett, magas és kiválóan használható, így az ingatlan minden egyes négyzetmétere kényelmesen kihasználható a mindennapokban.
Az ingatlan helyiségei:
* amerikai konyhás nappali
* 2 külön nyíló hálószoba
* fürdőszoba
* külön WC
* előszoba beépített gardróbbal
A lakás akár azonnal költözhető vagy bérbe adható, így kiváló lehetőség:
* első lakásnak
* hosszú távú kiadásra
* értékálló befektetésnek
A lokáció valóban kiemelkedő: pár lépésre a város kulturális, szórakozási és gasztronómiai központjától, mégis remekül élhető környezetben. A környék rendkívül keresett a bérlők körében is, a tömegközlekedés pedig kiváló.
A házról:
Az épület különleges karakterrel rendelkezik: az alsó két szint a klasszikus polgári ház eredeti része, míg a felső két emelet és a tetőtér 2013–2015 között, ráépítéssel került kialakításra.