Eladó lakás Budapest VII. kerület, Rejtő Jenő utca 21 nm
Eladó lakás Budapest VII. kerület, Rejtő Jenő utca 21 nm
Eladó lakás Budapest VII. kerület, Rejtő Jenő utca 21 nm
+6 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 9000415
Referenciaszám: LK075602
Frissítve: 5 napja

Budapest VII. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 52,9 millió Ft

52,9 millió Ft
2,52 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
21 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
ERZSÉBETVÁROSI GYÖNGYSZEM - FELÚJÍTOTT MINIGARZON ELADÓ! Budapest VII. kerületében, a hangulatos Rejtő Jenő utcában kínálunk megvételre egy 28 nm-es, minden részletében igényesen felújított lakást, amely tökéletes választás lehet saját otthonnak vagy kiváló befektetésként is. A lakás modern, átgondolt kialakításának köszönhetően a tér rendkívül élhető és otthonos. Az amerikai konyhás nappali letisztult, fiatalos hangulatot teremt, miközben a praktikus elrendezés maximálisan kihasználja a rendelkezésre álló teret. Az ingatlan földszinti elhelyezkedésű, ablakai pedig a belső kertre néznek, így a lakás egész nap csendes, nyugodt és intim atmoszférát biztosít szinte el sem hinné az ember, hogy a belváros szívében jár. A mindössze 8 lakásos társasház rendezett, barátságos és kimondottan csendes lakóközösséggel rendelkezik. Az alacsony rezsiköltség tovább növeli az ingatlan értékét és fenntarthatóságát. Főbb előnyök: 28 nm-es, kiváló elosztású lakás teljes körű, magas minőségű felújítás amerikai konyhás nappali belső kertre néző, csendes lakás alacsony fenntartási költségek - közös költség 14 136 Ft, vízdíjjal együtt rendezett, 8 lakásos társasház kiváló befektetési lehetőség azonnal költözhető állapot parkolás az utcán mindig megoldható Lokáció: Pesti Magyar Színház közvetlen szomszédságában helyezkedik el, miközben a  Keleti pályaudvar, a Blaha Lujza tér és az Oktogon 510 percen belül elérhető, kiváló tömegközlekedés, mégis nyugodt környezet. Ha egy stílusos, nyugodt belvárosi otthont keres, vagy biztos értékálló befektetésben gondolkodik, ezt a lakást érdemes megnézni!