+11 fotó
Hirdetéskód: 9012086
Referenciaszám: M329002
Feltöltve: ma
Budapest VII. kerület eladó téglalakás 7 szobás: 195,81 millió Ft
195,81 millió Ft
1,35 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
145 m²
7 szoba
1. emelet
Leírás
Kiváló befektetési lehetőség Budapest szívében!
Eladó egy 145 nm-s ingatlan, amely 5 külön lakásra lett átalakítva.
Mindegyik lakás galériás kialakítású, ezáltal tágasabb, élhetőbb életteret biztosít a bérlők számára.
A társas ház rendezett, jó lakóközösséggel és megtakarítással rendelkezik, amelyet a közeljövőben a ház felújítására fordítanak.
A lakások 8 éve lettek kialakítva, jól kihasznált, élhető méretű egységek, amelyek évek óta bérbe vannak adva , a bérlők szívesen maradnának az új tulajdonosnál is.
Kiváló lehetőség befektetők számára, akik biztos hozamot és stabil bérlői hátteret keresnek Budapest belvárosában.
Jöjjön el, nézze meg személyesen, és fektessen be ebbe a különleges ingatlanba!
Tulajdonságok
Téglalakás
Újszerű
Gázkazán
1907
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 735 9
Hitelkalkulátor
Második évtől
842 675 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 735 9
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel