+7 fotó
Hirdetéskód: 9012502
Referenciaszám: M326229-5203675
Feltöltve: 1 napja
Budapest VII. kerület eladó téglalakás 1 szobás: 49,9 millió Ft
49,9 millió Ft
2,08 millió Ft/m²
24 m²
1 szoba
földszint
Eladó Lakás, Budapest 7. ker.
Egy igazán különleges lehetőség Budapest VII. kerületében, a belváros szívében!
Ez a frissen, teljes körűen felújított 24nm-es ingatlan Budapest egyik legpezsgőbb részén található, ahol a történelmi hangulat és a modern városi élet tökéletes harmóniában találkozik.
Mindössze néhány perc sétára elérhetők hangulatos kávézók, éttermek, galériák és a város ikonikus helyszínei, miközben az ingatlan egy csendes, rendezett társasház nyugalmát kínálja.
A lakások egy liftes épület magasföldszintjén helyezkednek el, tágas belmagassággal és teljes körűen megújult műszaki tartalommal (új vezetékek, korszerű nyílászárók).
A hűtő-fűtő klíma egész évben ideális komfortérzetet biztosít.
A fotókon látható berendezések a vételár részét képezik.
Infrastruktúra és lokáció szempontjából is jó megoldás!
Kiváló választás akár befektetők számára is.
Szinte teljesen berendezett, azonnal birtokba vehető állapotban várja új tulajdonosát.
Amennyiben értékálló, belvárosi ingatlant keres, amely hosszú távon is biztos befektetés, ezt mindenképpen érdemes megnéznie!
Energetikai tanúsítvány jelenleg nem áll rendelkezésre.
Az OTP Ingatlanpont teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére!
A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel- és lízingkonstrukciókat, lakástakarék-pénztári megoldásokat kínálunk.
Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez.
Megtekintésért kérem hívjon, akár a hét bármely napján!
Referenciaszám: M326229
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.