+14 fotó
Hirdetéskód: 9017596
Referenciaszám: M317267-5232174
Feltöltve: ma
Budapest VII. kerület eladó téglalakás 1+2 fél szobás: 79,9 millió Ft
79,9 millió Ft
1,48 millió Ft/m²
54 m²
1+2 fél szoba
2. emelet
Eladó Lakás, Budapest 7. ker.
Teljes körűen felújított lakás, a Keletinél eladó!
Budapest 7. kerületében, Keleti pályaudvarhoz közel, eladó egy 54 nm-es, második emeleti, 1 + 2 szobás, felújított lakás, a teljes bútorzattal együtt. Mindkét oldalról belső udvarra néz, így nagyon csendes.
A felújítások 10 éve kezdődtek, akkor lett kialakítva a 2 hálószoba, ahol hőszigetelt álmennyezet, 3 rétegű nyílászárók és infrapanelek lettek kiépítve.
A víz - és villanyvezetékek szintén cserélve lettek. 5 éve történt a fürdőszoba és wc felújítás, ahol megtörtént a vízvezetékek és a szaniterek cseréje, valamint új burkolatot kapott.
A legfrissebb újítás a konyha, ahol 1 éve minden konyhai bútor és konyhai gép ki lett cserélve.
A fűtést hűtő-fűtő klíma, infrafűtés valamint gázkonvektor biztosítja.
A lakáshoz tartozik egy tároló is.
Tulajdonságok
Téglalakás
Felújított
Gáz (konvektor)
1895
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Czinege Dániel Zsombor
OTPip - Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése +36 30 921 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
343 853 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.