Hirdetéskód: 8881852
Frissítve: 1 hónapja
Budapest VIII. kerület eladó téglalakás 3 szobás: 104,31 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 366 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
104,31 millió Ft
1,6 millió Ft/m²
285 000 Euro
4 384,62 Euro/m²
65 m²
3 szoba
1. emelet
Gyönyörű utcai kilátású 3 szobás lakás Eladó a Corvin plaza bejáratánál
Azonnal birtokba vehető frissen felújított, 3 szobás, teljeskörűen berendezett gyönyörű lakás eladó a Corvin Pláza bejáratánál.
A Corvin Plaza melletti felújított liftes társasházban egy I. emeleti, csendes utcára néző, 65 m2 alapterületű, 3 szobás (mindegyik szoba külön bejáratú), teljes körűen felújított lakás, modern 6 zónás wifiről irányítható elektromos padlófűtéssel és klímával. A lakás egyedileg gyártott beépített szekrényekkel teljes körűen bútorozott.
A lakásban tágas előszoba található továbbá 2 hálószoba és egy nappali, konyha, fürdőszoba WC-vel, valamint egy külön bejáratú WC. A konyha kivételével minden helység rendelkezik ablakkal.
Kiváló elhelyezkedés, üzletek, szolgáltatások, uszoda, Corvin sétány, mozi 100 méteren belül található!
200 méteren belül:
Ø Metro (M3)
Ø Villamos (4-6)
Ø Busz (923)
Ø SOTE
Ø Corvin negyed
Ø Pázmány Péter Katolikus Egyetem
A lakáshoz a pincében zárt tároló is jár, sőt igény esetén parkolóhely biztosított a lakástól pár lépésre lévő Corvin Plaza mélygarázsában, havi 30.000 Ft ellenében.
Newly renovated 3-room flat for sale next to Corvin Plaza, move in today.
A recently and fully renovated 3 room (2 bedroom plus living room) flat is for sale next to Corvin Plaza, in a renovated apartment building with elevator. The flat is 65 m2, situated in first floor, facing a silent street. The apartment is equipped with modern 6-zone wifi controlled electric heating and air conditioning. The apartment is fully furnished.