Eladó lakás Budapest VIII. kerület, Corvin negyed 38 nm
Eladó lakás Budapest VIII. kerület, Corvin negyed 38 nm
Eladó lakás Budapest VIII. kerület, Corvin negyed 38 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 8896339
Referenciaszám: LK092550-5153080
Frissítve: ma

Budapest VIII. kerület eladó téglalakás 1 szobás: 53,79 millió Ft

Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 361 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
53,79 millió Ft
1,42 millió Ft/m²
149 000 Euro
3 921,05 Euro/m²
38 m²
Alapterület
1 szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
Corvin sétány végénél, a Szigony utcában eladó lett egy 38 m2-es magasföldszinti lakás tárolóval Jó elosztásának köszönhetően fiatal párok, diákok számára tökéletes otthont tud teremteni. Kiváló infrastruktúrájából adódóan könnyen megközelíthető busszal, illetve autóval. Műanyag ablakos, redőnyös. Viessman gázkazán gondoskodik a fűtésről, a meleg víz villany bojlerrel megoldott. Körfolyosón keresztül jutunk el a lakáshoz, ahová belépve a konyha-étkezőben találjuk magunkat. Jobbra található a nagyszoba, balra pedig a fürdőszoba. Közelben megtalálható: a Corvin Pláza, gyógyszertár, kisbolt, igényesen felújított és kialakított nagy terek, középiskolák és egyetemek. Földszinti elhelyezkedése ellenére is világos, illetve nagyon csendes. Rendelkezésre áll egy 2,5 m2-es pince tároláshoz. Az épület többszintes, tégla szerkezetű, jól karbantartott lépcsőházzal és belső udvarral rendelkezik. ALACSONY REZSI Közös ktsg: 11780.- Ft Hitellel vásárlás esetén bankfüggetlen és DÍJMENTES hiteltanácsadó közreműködését biztosítjuk, aki a teljes folyamaton végigkíséri Önt. Az adásvétel biztonságos és gördülékeny bonyolítása érdekében tapasztalt ingatlan szakjogászaink szolgáltatását is ajánlom. Referencia szám: LK092550

Építés éve:
1940
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
alacsony közös költségjó közlekedésűkaputelefonösszkomfortosparkettás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel