+17 fotó
Hirdetéskód: 8602766
Referenciaszám: LK052568
Frissítve: 1 napja
Budapest VIII. kerület eladó téglalakás 5 szobás: 172,4 millió Ft
172,4 millió Ft
1,38 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
125 m²
5 szoba
1. emelet
Leírás
Budapest belvárosában, a VIII. kerület patinás PALOTANEGYEDben kínálunk eladásra egy 125 nm-es első emeleti, jelenleg KÉT KÜLÖN BEJÁRATÚ LAKÁSra osztott ingatlant. Az ingatlan kiváló elrendezésű, tágas, nagy terekkel rendelkező, szobái külön nyílnak és mind a lakhatás, mind a befektetés szempontjából ideális választás lehet. A nagyobbik lakásban gázcirkó fűtés működik, míg a kisebbik lakás elektromos fűtéssel rendelkezik, így a két egység önállóan is jól használható. A villany- és vízvezetékek cseréje körülbelül tíz évvel ezelőtt megtörtént, így műszaki állapota jó.
Az épület rendezett (belső homlokzat felújítás pár éve történt) a környék pedig kulturálisan gazdag és kiváló infrastruktúrával rendelkezik: egyetemek (ELTE, PPKE SE, éttermek, kávézók, múzeumok (Magyar Nemzeti Múzeum) mind néhány perc sétára találhatók. A két külön lakás lehetőséget ad arra, hogy akár több generáció éljen együtt mégis külön, vagy hogy a tulajdonos az egyik egységet saját célra használja, míg a másikat bérbe adja.
Közlekedés: Metró: Astória M2 450 méter, Kálvin tér M3 600 méter. Villamos: 47, 48 49, N19 400 méter. Buszmegálló: 5,7, 8E, 107 Rákóczi út. 9, 909 Kálvin tér.
Az ingatlan egyedisége, elhelyezkedése és sokoldalúsága miatt ritka lehetőség a belvárosi piacon. Amennyiben szeretne egy különleges adottságú lakásba fektetni, érdemes megtekinteni ezt az ingatlant személyesen is.
TEHERMENTES!!!
Tulajdonságok
Téglalakás
3
Jó állapotú
Gázkazán
1905
2 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 1 690 02
Hitelkalkulátor
Második évtől
741 917 Ft A 13. hónaptól
7,99%