+7 fotó
Hirdetéskód: 8832526
Referenciaszám: LK098565
Frissítve: 22 napja
Budapest VIII. kerület eladó téglalakás 1 szobás: 20,5 millió Ft
20,5 millió Ft
759,3 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
27 m²
1 szoba
Leírás
ELADÓ felújított ingatlan az újjáépített Kálvária tér közelében!
Budapest, 8. kerület Kálvária tér közelében eladó egy 3 helyiségből álló, felújított 27 nm-es ingatlan.
- Korszerű elektromos fűtés
- Melegvizet villany bojler biztosítja
- Kiváló közlekedés és könnyű megközelíthetőség.
Az ingatlan sokoldalúan hasznosítható, saját részre, vagy akár befektetésnek is remek választás.
Azonnal birtokba vehető!
Besorolása miatt, csak egyéb hitelre alkalmas.
Megtekintéssel kapcsolatban, kérdés esetén, kérem keressen elérhetőségeimen!
Tulajdonságok
Téglalakás
2
Jó állapotú
Elektromos
1950
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 06
Hitelkalkulátor
Második évtől
88 223 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 06
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 06