Eladó lakás Budapest VIII. kerület 31 nm
Eladó lakás Budapest VIII. kerület 31 nm
Eladó lakás Budapest VIII. kerület 31 nm
+9 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 8996592
Referenciaszám: M328411
Frissítve: 7 napja

Budapest VIII. kerület eladó téglalakás 1+1 fél szobás: 47,9 millió Ft

47,9 millió Ft
1,55 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
31 m²
Alapterület
1+1 fél szoba
Szobák száma
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Eladó Budapesten, a VIII. kerületben, a Dobozi utcában egy földszinti, 31 négyzetméteres, másfél szobás lakás. Az ingatlan felújított állapotú, frissen festett, így azonnal költözhető. Rendezett, zárt lépcsőházban található, jó lakóközösséggel. Elhelyezkedése kedvező, a környék élhető, jól megközelíthető. A lakás elrendezése praktikus: egy szoba és egy félszoba került kialakításra. Mind a nagyszobában, mind a félszobában igényesen kialakított galéria található, amely tovább növeli a hasznos életteret. A fürdőszoba szintén korszerűsítésen esett át, káddal és törölközőszárítós radiátorral felszerelt. A nyílászárók műanyag kivitelűek, redőnnyel és szúnyoghálóval ellátva. A fűtést és a meleg vizet gázkazán biztosítja. A víz- és villanyhálózat felújított. Az ingatlan bútorozottan eladó, konyhabútorral együtt. Korábban több éven keresztül bérbe volt adva, így befektetési célra is kiváló lehetőség. Költségek: közös költség: 18 500 Ft/hó legmagasabb gázszámla: kb. 14 000 Ft/hó villany: kb. 3 000 Ft/hó Az ingatlan ideális választás első lakásnak vagy befektetésnek. A vásárlás finanszírozásában az OTP kedvező hitelkonstrukcióval, CSOK + és a támogatott hitel lehetőségével, vagy akár a babaváró hitel ilyen célra történő felhasználásával tud segíteni. Használja ki a lehetőséget, hogy kedvezőbb kamatozású OTP Bank hitelhez juthat, ha az OTP Ingatlanpont kínálatából vásárol. Ingatlant kereső ügyfeleink részére szolgáltatásaink és az ingatlanvásárlással, ingatlan felújítással kapcsolatos hitel ügyintézése ingyenes. Az adás-vétel lebonyolításához korrekt ügyvédi közreműködést tudunk ajánlani.