Eladó lakás Budapest VIII. kerület, Budapest VIII. kerület, Baross utca 75 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9004397
Referenciaszám: 14787
Feltöltve: 3 napja

Budapest VIII. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 82 millió Ft

82 millió Ft
1,09 millió Ft/m²
75 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
2. emelet
Emelet
Budapest VIII. kerületében kínálunk megvételre egy 75 m²-es tégla lakást. A keleti tájolásnak köszönhetően a lakás kellemesen világos, utcai nézetű ablakai tágas térérzetet biztosítanak. Az ingatlan praktikus elrendezésű, összkomfortos, a fürdőszoba és a WC külön helyiségben kapott helyet, így ideális lehet családok vagy akár befektetők számára is. A lakás modern kényelmét légkondicionáló berendezés, házközponti fűtés, valamint akadálymentesített kialakítás is növeli. A társasház lifttel felszerelt, a közös költség 39.000 Ft/hó. A környék infrastruktúrája kiváló: a közelben számos bolt, étterem, kávézó, gyógyszertár és egyéb szolgáltatás található, emellett a tömegközlekedési kapcsolatok is kitűnőek, így a város bármely pontja gyorsan megközelíthető. A környék dinamikus fejlődése miatt az ingatlan nemcsak saját otthonnak, hanem hosszú távú befektetésnek is remek választás lehet. Ha felkeltette érdeklődését ez a kiváló adottságokkal rendelkező lakás, tekintse meg személyesen is. Lehet, hogy éppen ez lesz az a lakás, amit már régóta keres!

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
4

Az iroda összes hirdetése
+36 30 507 5

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 276 783 Ft
Második évtől
352 891 Ft