Eladó lakás Budapest VIII. kerület, Baross utca 76 nm
Eladó lakás Budapest VIII. kerület, Baross utca 76 nm
Eladó lakás Budapest VIII. kerület, Baross utca 76 nm
+7 fotó
Hirdetéskód: 9004512
Referenciaszám: LK040034
Feltöltve: 2 napja

Budapest VIII. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 101 millió Ft

101 millió Ft
1,33 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
76 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
Eladó NAPFÉNYES SAROKLAKÁS a PALOTANEGYEDBEN! Az ingatlan a VIII. kerület legjobb részén a palotanegyedben található, egy rendezett liftes társasház első emeletén. Az ingatlan 76 m2. Ugyan felújítandó állapotú, de napfényes és praktikus elosztású. Jelenlegi beosztása alapján egy nagyméretű nappaliból+ konyhából, egy nagy hálószobából, konyhából, fürdőből, kamrából és külön Wc-ből áll. A fűtése Héra cserépkálya, mely igen alacsony gázfogyasztással bír. A közös költség havi 22.000 Ft, mely a hidegvízfogyasztást is magában foglalja. Az ingatlan az M4-es metro vonalától 5 perc sétára, a 4-6-os villamos vonalántól 1 percre található. Ajánlom azon érdeklődők számára akik a belvárosban keresnek egy hangulatos nagypolgári lakást saját célra vagy azok számára akik lakáskiadásban gondolkodnak. Keressen bizalommal!

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
4
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Gáz (héra)
Építés éve:
1910

Az iroda összes hirdetése
+36 1 690 05

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 340 916 Ft
Második évtől
434 658 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.