+7 fotó
Hirdetéskód: 9006378
Referenciaszám: M327883-5224774
Feltöltve: ma
Budapest VIII. kerület eladó téglalakás 1+1 fél szobás: 45 millió Ft
45 millió Ft
1,13 millió Ft/m²
40 m²
1+1 fél szoba
földszint
Eladó Lakás, Budapest 8. ker.
Galériás, jól alakítható lakás a Füvészkert közelében, remek lehetőség első otthonnak vagy befektetésnek!
Budapest VIII. kerületének folyamatosan fejlődő részén, a Kálvária tér közelében kínálunk megvételre egy 40 nm-es, másfél szobás, galériás lakást, amely kiváló alap lehet egy hangulatos otthon vagy befektetés kialakításához.
Az ingatlan földszinti elhelyezkedésű, nyugati tájolásának köszönhetően a délutáni órákban kellemes természetes fény tölti meg a tereket. A nagyszoba utcai nézetű, míg a félszoba csendes belső udvarra tekint, így praktikus és élhető elrendezést kínál. A nagy belmagasság és a már kialakított galériák tovább növelik a lakás használhatóságát és térérzetét.
A lakás felújítandó állapotú, ugyanakkor stabil műszaki alapokkal rendelkezik, vizesedés vagy penészesedés nem tapasztalható. A fűtést konvektor biztosítja, a melegvízről villanybojler gondoskodik, a fogyasztás pedig egyedi mérőórák alapján fizetendő. A közös költség kedvező, mindössze 12.000 Ft havonta.
A társasház lakóközössége rendezett, a környék pedig egyre keresettebbé válik az egyetemek és a folyamatos fejlesztések miatt. A közelben található a Nemzeti Közszolgálati Egyetem modern campusa, valamint a Semmelweis Egyetem több épülete is, így az ingatlan kiadás szempontjából is kiváló lehetőség.
A mindennapi élethez szükséges üzletek, gyógyszertárak, éttermek és szolgáltatások pár perc sétával elérhetők, míg a Orczy-kert remek kikapcsolódási és sportolási lehetőséget kínál. A közlekedés kiváló, több villamos- és buszjárat, valamint az M4 metró is könnyen megközelíthető.
Az ingatlan per- és tehermentes, rövid időn belül birtokba vehető, és megfelel a 3%-os Otthon Start hitel feltételeinek is.
Amennyiben egy jól alakítható, értéknövelési potenciállal rendelkező lakást keres a belvároshoz közel, keressen bizalommal akár hétvégén is!