+4 fotó
Hirdetéskód: 9017599
Referenciaszám: M327547-5232111
Feltöltve: 2 napja
Budapest VIII. kerület eladó téglalakás 1 szobás: 42 millió Ft
42 millió Ft
1,24 millió Ft/m²
34 m²
1 szoba
2. emelet
Eladó Lakás, Budapest 8. ker.
TELJESEN FELÚJÍTOTT, OLCSÓ, VILÁGOS GARZON A KÖZSZOLGÁLATI EGYETEMNÉL ELADÓ!
Otthon Start Programra alkalmas!
A konyhából, fürdőből/WC-ből, szobából álló, 34 nm-es garzont, nemrég teljesen felújították és azóta albérlő sem lakott benne!
Mivel a 2. emeleten található (lift nincs) és minden helyiségének ablaka van, így a terei világosak. A meleg vizet elektromos bojler adja, a fűtésről, energiahatékony fali hűtő/fűtő klíma és gázkonvektor gondoskodik. Közös költsége 12.000 Ft.
A környék közlekedési infrastruktúrája kiváló, köszönhetően a 3-as metró (a Nagyvárad tér és a Klinikák), valamint 24-es és 23-as villamos közelségének. Teher, haszonélvezet nincs az ingatlanon, egyből költözhető. Az ingatlan jelenleg nem rendelkezik energetikai tanúsítvánnyal.
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, nyugodtan hívjon a hét bármely napján!
Tulajdonságok
Téglalakás
Felújított
Gáz (konvektor)
1910
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Czinege Dániel Zsombor
OTPip - Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése +36 30 921 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
180 749 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.