+5 fotó
Hirdetéskód: 8942636
Referenciaszám: 25212
Frissítve: 22 napja
Budapest X. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 56,9 millió Ft
56,9 millió Ft
1,02 millió Ft/m²
56 m²
2 szoba
2. emelet
Leírás
56NM-ES 2 SZOBÁS LAKÁS AZ ÓHEGY PARK KÖZELÉBEN!
A lakás 3%-os otthon start hitelre alkalmas!
Eladásra kínálunk egy 2 külön nyíló szobás 56nm-es 2. emeleti tégla lakást.
A lakás állapota felújítandó, az otthon melegéről konvektor gondoskodik.
A társasházon belül van egy közös udvar, ahol minden lakáshoz tartozik egy saját tároló.
Kőbánya városközpont 15 perc sétára található, ahol minden megtalálható, ami a mindennapi élethez szükséges, éttermek, bankok, posta, gyógyszertár.
Közlekedés szempontjából is kiváló, 217-es buszmegálló 5 perc sétára található.
Az Óhegy park 10 perc sétára található.
A lakás per és tehermentes.
Vevőink számára a közvetítés díjmentes.
Tulajdonságok
Téglalakás
Felújítandó
Gáz (konvektor)
1974
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 1 780 82
Hitelkalkulátor
Második évtől
244 872 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel