+16 fotó
Hirdetéskód: 8953229
Referenciaszám: M316398-5190184
Frissítve: 9 napja
Budapest X. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 59,5 millió Ft
59,5 millió Ft
1,06 millió Ft/m²
56 m²
2 szoba
2. emelet
Eladó Lakás, Budapest 10. ker.
Napfényes, otthonos lakás zöld környezetben, nyugalom és kényelem Óhegyen!
Budapest X. kerületének egyik kedvelt, csendes, zöldövezeti részén, Óhegyen kínálunk megvételre egy 56 nm-es, téglaépítésű, 2 szobás lakást, amely ideális választás lehet saját otthonnak vagy befektetésnek egyaránt.
Az ingatlan egy rendezett, kétemeletes társasház legfelső szintjén helyezkedik el, ami nemcsak kellemes kilátást, hanem nyugodt, zavartalan lakókörnyezetet is biztosít. A lakás világos, jól kihasználható terekkel rendelkezik, így kisebb felújítással modern, barátságos otthonná alakítható, ugyanakkor jelenlegi állapotában is költözhető.
A fűtést gázkonvektor biztosítja, amely gazdaságos megoldást kínál, a közös költség pedig mindössze 16.000 Ft, így a fenntartás kifejezetten kedvező. A lakás bútorozott, beépített konyhabútorral rendelkezik, ami tovább növeli a praktikumot.
A környék egyik legnagyobb előnye a nyugodt, zöld környezet, amely mégis kiváló infrastruktúrával párosul. A közelben iskola, óvoda, üzletek és orvosi rendelő is megtalálható, a közlekedés pedig több busz- és villamosjárattal könnyen megoldott. Az autóval közlekedők számára további előny, hogy a parkolás a ház előtt ingyenesen biztosított.
Ez az ingatlan ideális választás mindazok számára, akik szeretnének elvonulni a város zajától, ugyanakkor nem szeretnének lemondani a jó elérhetőségről és a mindennapi kényelemről.
Az ingatlanhoz energetikai tanusítvány jelenleg nem áll rendelkezésre, ennek beszerzése folyamatban van.
Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, várom megtisztelő hívását a hét bármely napján!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.