Eladó lakás Budapest X. kerület 35 nm
Eladó lakás Budapest X. kerület 35 nm
Eladó lakás Budapest X. kerület 35 nm
+7 fotó
Hirdetéskód: 8997394
Referenciaszám: LK079497-5219415
Frissítve: 1 napja

Budapest X. kerület eladó téglalakás 1 szobás: 42,5 millió Ft

42,5 millió Ft
1,21 millió Ft/m²
35 m²
Alapterület
1 szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
==Erkélyes garzon autóbeállóval – Budapest X. kerület, Óhegy== Budapest X. kerületében, Óhegy csendes részén, a Petrőczy utcában kínálunk megvételre egy 35 m²-es, 1 szobás, erkélyes (4,4 m² loggia) lakást egy 3 emeletes, téglaépítésű, karbantartott társasház első emeletén. A lakás világos, ablakai, hő- és hangszigeteltek, redőnnyel és ráccsal felszereltek. A lakás üres, gyorsan költözhető!, átlagos állapotú, de már nem a mai kornak megfelelő. Fűtése gázkonvektorral, a meleg víz villanybojlerrel biztosított. A társasház saját belső udvarral és zárt felszíni gépkocsibeállókkal rendelkezik. Az ingatlan üres, gyorsan birtokba vehető. Tehermentes, azonban jogi helyzete miatt jelenleg nem hitelezhető, így elsősorban készpénzes vásárlók számára ideális. Jogilag, közös osztatlan, tulajdoni hányad alapján eladó a lakás, további részletekért keressen telefonon. Nyugodt, zöld környezet, jó közlekedéssel és infrastruktúrával. Érdeklődni akár hétvégén is! Hétvégén is hívható. Érd. Debreczeni Gábor Mobil: +36-(30) 4993938 E-mail: debreczeni.gabor@dh.hu Referencia szám: LK079497

Építés éve:
1989
Energetikai besorolás:
E
alacsony közös költségcsendesösszkomfortosredőnyvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Debreczeni Gábor
Duna House - Csillaghegy
Az iroda összes hirdetése
+36 1 690 11

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 143 455 Ft
Második évtől