Eladó lakás Budapest XI. kerület, Albertfalva 52 nm
Eladó lakás Budapest XI. kerület, Albertfalva 52 nm
Eladó lakás Budapest XI. kerület, Albertfalva 52 nm
+15 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 9008542
Referenciaszám: H518028
Feltöltve: ma

Budapest XI. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 77,5 millió Ft

77,5 millió Ft
1,49 millió Ft/m²
52 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Budapest XI. kerületének egyik legkedveltebb, nyugodt részén, Albertfalván eladó egy 52 m²-es, 2 külön nyíló szobás, erkélyes lakás rendezett társasházban. A környék egyik legnagyobb előnye a csendes, zöld környezet és a kiváló infrastruktúra egyensúlya. A közelben üzletek, tömegközlekedés, iskola, óvoda, parkok és a Duna-part is könnyen elérhető, így saját otthonnak és befektetésnek egyaránt ideális választás. A lakás átlagos / felújítandó állapotú, jól alakítható, felújítással modern, értékálló otthon alakítható ki belőle. Ami már megtörtént: -műanyag nyílászárók abalakok cserélve -biztonsági bejárati ajtó -kb. 10 éve felújított fürdőszoba -felújított strangok a társasházban -frissen festett lépcsőház -a villanyhálozat teljes mértékben felújítandó A melegvizet gázbojler a fűtést gáz konvektor biztosítja, minden közmű egyedi mérőórás. A jelenlegi kamra/tároló résznél a WC strang kiállások elérhetők, ezért külön WC kialakítása könnyen megoldható. A lakáshoz tartozik egy saját, száraz, kb. 4 m²-es zárható tároló is. Főbb jellemzők: -52 m² -2 külön nyíló szoba -2 m² erkély -1. emelet -ÉNY-i tájolás -zöld kertre néző kilátás -280 cm belmagasság -közös költség: 17.160 Ft (ebben van felújítási alap is!) Az ingatlan tehermentes, hitelezhető, gyorsan – akár 2 héten belül – birtokba vehető. Kiválóan kiadható elhelyezkedése miatt befektetésként is erős választás. Ez az ingatlan a "Felező csomag" megbízási portfólióhoz tartozik. Részletek az Otthon Centrum weboldalán.