+9 fotó
Hirdetéskód: 8936206
Referenciaszám: 12
Feltöltve: 1 hónapja
Budapest XI. kerület eladó téglalakás 4+1 fél szobás: 99,9 millió Ft
99,9 millió Ft
1,12 millió Ft/m²
89 m²
4+1 fél szoba
félemelet
Móricz Zsigmond körtér-nél 3 szobás lakás eladó!
Kiváló elrendezésű 89 nm-es, lakás eladó a Móricz Zsigmond körtér közelében – jó befektetés!
89 nm-es, jó elosztású, magasföldszinti lakás frekventált, mégis élhető környezetben.
Az ingatlan felújítandó, így új tulajdonosa saját igényei szerint alakíthatja ki.
Eredetileg orvosi rendelőnek terveztük, ennek megfelelően:
új villanyóra került beszerelésre
3×32 amper elektromos kapacitás áll rendelkezésre
Ideális lehet:
nagyobb család otthonának,kiadásra!
Kiváló elhelyezkedés:
6-os villamos
4-es metró
Allee2 perc séta
Gellért-hegy – kb. 10 perc séta
A környéken több egyetem és oktatási intézmény található, így az ingatlan hosszú távon is értékálló befektetés. 06202540159
Tulajdonságok
Téglalakás
5
Felújítandó
Gázkazán
1910
Nem adta meg a hirdető
49 000 Ft/hó
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Delfin Ingatlan Iroda Az iroda összes hirdetése
+36 20 254 0
Hitelkalkulátor
Második évtől
429 924 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.